Poznaj Noteć to Internetowe Biuro Informacji Turystycznej swoim zasięgiem obejmuje 7 gmin zlokalizowanych wzdłuż rzeki Noteć.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Jesteś osobą 60+?  Masz pomysł na działania w swojej społeczności, pasje i doświadczenia, którymi chcesz się podzielić?

Nadnotecka Grupa Rybacka zaprasza na kolejne konsultacje społeczne, organizowane w ramach tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju do realizacji programu Rybactwo i Morze 2014-2020.

Świąteczny Kiermasz Produktu Lokalnego w Czarnkowie odbędzie się 19 grudnia 2015 r. czas świątecznych zakupów.

Prowadzisz agroturystykę? Restaurację? Organizujesz spływy kajakowe? Bez żadnych kosztów możesz zareklamować się na łamach naszego portalu. Zdobywaj nowych klientów i punkty w naszym systemie promowania ciekawych, smacznych i nietuzinkowych miejsc. 

Urząd Gminy Szydłowo przygotowuje drugą edycję „Święta ryby i wody”. Tak jak poprzednio impreza odbędzie się w Tarnowie. W sobotę 27 czerwca, o godzinie 15:00 rozpocznie się główna część festynu, jednak już od rana w zawodach nad jeziorem Kowalskim będą się zmagać wędkarze, a rowerzyści wyruszą na kilkunastokilometrową trasę. Dzień pełen zawodów sportowych i konkursów zakończy się zabawą taneczną.

Fundacja Wspieranie Inicjatyw Ekologicznych zaprasza na wielopokoleniowe wycieczki przyrodnicze po Dolinie Noteci. Udział w nich mogą wziąć dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe mieszkańcy nadnoteckich gmin.

Czarnkowsko- Trzcianecka Lokalna Grupa Działania organizuje bardzo interesujący festyn dla aktywnych "Pieszo, konno, kajakiem, na rowerze" rusza 24 maja 2015 roku.

Czarnkowsko- Trzcianecka  Lokalna Grupa Działania po raz kolejny organizuje Kiermasz Produktu Lokalnego. Osoby chętne mogą tylko do 10 kwietnia  zgłosić swój udział. Kiermasz odbędzie się w Czarnkowie 25 kwietnia. Jest to impreza towarzyszącą Wystawie Rolniczej Agro- Targi w Czarnkowie.

PTTK odział w Pile zaprasza na I Rajd Rowerowy "Dziewiątka Powiatu Pilskiego" w dniach 18-19 kwietnia 2015 roku.

Kalendarz NGR już dostępny. Jeśli chcesz wejść w jego posiadanie złóż zamówienie poprzez formularz kontaktowy.


Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybactwo.